Tual Bahçekent / Dağ Mühendislik

Dağ Mühendislik firmasının Tual Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tual Bahçekent

Tual Bahçekent projesinin yüzde 30'u satıldı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 30.06.2016
Türkiye’nin ikinci en büyük inşaat şirketi Dağ Mühendislik’in yapımı devam eden projesi Tual Bahçekent’in yüzde 30’u lansman sonrası satıldı.
Konum olarak şehir parkının hemen yanında olan Tual Bahçekent'te daireler 40 ay vade farksız ödeme seçeneği ile ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Dağ Mühendislik'in Başakşehir Bahçekent'te inşa ettiği Tual Bahçekent projesinde, toplam 20 blokta 1739 konut bulunuyor. Lansman sonrası yüzde 30'u satılan proje, ev almayı düşünenlere  ister yüzde 3 peşinat, ister 40 ay vade farksiz ödeme kolaylıkları sunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Tual+Bah%c3%a7ekent'>Tual Bahçekent</a>

Konum itibari ile Tem bağlantı noktasına yakınlığı ve yeni yapılacak Kuzey Marmara otoyol bağlantısının merkezi konumunda bulunan Tual Bahçekent Projesi, hemen yanıbaşında bulunan 160.000 metrekarelik şehir parkına komşuluğu ile kent hayatını doğa ile birleştiriyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Tual+Bah%c3%a7ekent'>Tual Bahçekent</a>

İster yüzde 3 peşinat, ister  40 ay vade…

2018 yılı sonunda teslim edilmesi planlananTual Bahçekent projesinde daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı. İçinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar banyosu ve güvenli yürüyüş parkurları yer alan projenin 70.000 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. Tual Bahçekent'te ev almak isteyenler için daire fiyatları KDV dahil 230 bin TL'den başlıyor. Yatırım merkezi olarak hızla gelişen Başakşehir'de  yükselen projenin; bir senenin sonunda yatırımcısına maksimum kazanç getirmesi bekleniyor.

Tual Bahçekent Dağ Mühendislik Emlak Konut GYO