TEM Avrasya Konutları

TEM Avrasya Konutları, ön talep topluyor

Konut Projeleri 14.04.2017 17:33

Fuzul Yapı tarafından Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları'nd ön talep süreci başladı.

Gaziosmanpaşa'da TEM otoyolunun hemen yanında konumlandırılan TEM Avrasya Konutları, Fuzul Yapı imzasıyla yükseliyor. Fuzul Yapı'nın 15 Temmuz'da TOKİ ihalesinden aldığı ve ‘TEM Avrasya Konutları' ismini verdiği proje için ön talep toplanıyor.

Fuzul Yapı tarafından inşa edilen Fuzul Tem Avrasya, İstanbul'un sürekli gelişen ilçesi Gaziosmanpaşa'da yükseliyor. Gaziosmanpaşa'da TEM'in hemen kenarında yer alan Fuzul TEM Avrasya Konutları; Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 350 metre ve Atatürk Havalimanı'na 25 km mesafeyle İstanbul'un iş ve yeni yaşam merkezinin tam kalbinde yer alıyor. 

Fuzul Grup'un 350 milyon lira yatırım yaptığı proje, 18.621 metrekare alan üzerinde 6 bloktan 612 daire ve cadde dükkanlarından oluşuyor. 17-18 katlı inşa edilecek projede, aile yaşamı öncelikli tutulmuş. 1+1 dairelerin yer almadığı proje; 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşuyor. 

Sosyal donatıları oldukça zengin olan TEM Avrasya Konutları'nda; çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik ve kapalı otopark gibi hizmetler yer alıyor. Bölgenin prestijli yeni yaşam merkezi TEM Avrasya Konutlarında büyük bir spor salonu, cami ve lise de yer alacak.