tahtalı park deluxe

Tahtalı Park Deluxe yüksek yatırım vadediyor

Konut Projeleri 14.03.2019 10:46

Tahtalı Grup İnşaat AŞ tarafından Bursa'nın Mudanya ilçesinde hayata geçirilen Tahtalı Park Deluxe, eşsiz konumu ve yüksek yatırım getirisi vadediyor.

Bursa'nın önde gelen ilçelerinden Mudanya, son dönemde inşaat sektöründe de adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeşili, denizi, temiz havası ve aile yaşantısına uygun huzurlu yaşantısıyla ön plana çıkan ilçede Tahtalı Grup İnşaat tarafından hayata geçirilen inşaat projeleri de cazip imkanlarla müşterilerini bekliyor. 

Hayata geçirdiği projelerle her geçen gün adından daha çok söz ettirmeyi başaran Tahtalı Grup İnşaat'ın ilçenin nezih bölgesi Halitpaşa Mahallesi'nde inşa ettiği son projesi Tahtalı Park Deluxe, deniz manzarasıyla yükselmeye devam ediyor. Manzara eşliğinde huzurlu bir aile ortamında yaşam vadeden proje, yeşil, bol oksijen, huzurlu ortam isteyenleri adeta kendisine çekiyor. 

Tahtalı Park Deluxe projesinin özellikleri ve sosyal alanları

Geçen yıl inşaat çalışmaları başlayan Tahtalı Park Deluxe projesi 3524 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Proje, 4 blok 50 daireden meydana geliyor. Projenin site içerisinde 24 saat güvenlik kamera sistemleri, yeşil alanlar ile çocuk ve yetişkin yüzme havuzu gibi sosyal alanların yanı sıra otopark hizmeti de bulunuyor. 
Mudanya gibi havası ile Türkiye'nin sayılı ilçelerinden birinde deniz manzarasıyla yaşam imkanı sunan proje aynı zamanda yatırıma açık özelliği ile de müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

İstanbul'da yaşayanlar için 1 saat 45 dakika gibi kısa süreli ulaşım imkanı bulunan proje, bu özelliğiyle de İstanbullu yöneticiler için de oldukça elverişli ve avantajlı bir özelliğini de barındırıyor. 

Ahmet Tahtalı: "Projemizde huzur ve mutluluğa dair birçok şey var"

Tahtalı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tahtalı, grup olarak uzun yıllardır Mudanya'da hizmet verdiklerini söyledi. 

Mudanya'daki projelerinin, huzur arayanlar için oldukça ideal olduğunu dile getiren Tahtalı, şu görüşleri iletti:
 "Biz slogan olarak, 'Hayat sevince güzel' demiştik. Bu şiarla vatandaşlarımıza, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu projemizde, huzura ve mutluluğa dair aradığınız birçok şeyi bulacaksınız. Ayrıca, huzur ve mutluluk projemizle çok yakınınızda. Projemizde, yaşamınıza ve huzurunuza renk katan detaylar bulunuyor. Her insanın, Tahtalı Park Deluxe gibi insanın yaşamında ihtiyaç duyduğu her şeye yakın olan bir evi olmalı."