Spradon Vadi site içi yeşil alanları

Spradon Vadi’de, komşularınız sizi bekliyor!

Konut Projeleri 15.05.2014 13:59

Yaşamın başladığı Spradon Vadi’de kaçırılmayacak fırsat! Satışı devam eden sınırlı sayıdaki konut için kişiye özel ödeme planı sunuluyor!

Kuzu Grup'un, Emlak Konut GYO ile birlikte hayata geçirdiği Spradon Vadi projesinde, satışı devam eden sınırlı sayıdaki konut için ‘kişiye özel' ödeme planı sunuluyor.  Hemen teslim avantajıyla konut satışının yapıldığı, Ocak 2014'ten bu yana yaşamın devam ettiği Spradon Vadi, 42 bin metrekare arsa alanı üzerinde 160 bin metrekare inşaat alanına sahip.  Projede fiyatlar 232 bin TL'den başlıyor. 

1037 konut ve 1 adet ticari üniteden oluşan Spradon Vadi'de, 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı bloklar yer alıyor. 544 adet 1+1, 483 adet 2+1, 6 adet 2+1 dubleks ve 4 adet 3+1 konuttan meydana gelen Spradon Vadi'de bir de market bulunuyor. Spradon Vadi'de 1+1'ler 71 ila 73 metrekare arasında, 2+1'ler 103 ila 105 metrekare arasında; 3+1'ler ise 123 ila 127 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 

Projenin, işlevsellikle şıklığı bir arada sunan prestijli konutlarında konfor sonuna kadar yaşanıyor. Spradon Vadi'de konutların penceresinden bakıldığında, su ve yeşille bütünleşen yaşam alanları göze çarparken; konutların içine girildiğinde ise hepsi birinci sınıf yapı malzemeleri ve aksesuarları ile karşılaşılıyor. 

Yüzde 80'i yeşil tasarlanan vadide, açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, su ve yeşili buluşturan şelaleler yer alıyor. Oyun alanları, yürüyüş parkurları, fitness center, sauna ve Türk hamamının da bulunduğu Spradon Vadi'de otopark sorunu bulunmuyor. Her daire için konut erişimli bir kapalı otopark ve Spradon Vadi misafirleri için de 300 araçlık bir açık otopark yer alıyor. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleriyle birinci sınıf malzemeler kullanılan dairelerde kapalı mutfak sistemi bulunuyor. Şık ve rahat tasarımlı dairelerde; Vanucci markalı mutfak ve banyo dolapları, Franke marka ocak, fırın ve davlumbaz ve bulaşık makinesi, Artemis marka duş teknesi, Grohe armatürler, Duravit lavabo ve klozetler kullanılıyor. Yangın, gaz alarmı, duman detektörleri ve her odada bulunan yangın sprinkleri ve görüntülü intercom tesisatı ile bütün dairelerde güvenlik en üst seviyede.

Lansmana çıktığı günden bu yana birçok satış şampiyonluğu elde eden ve sunduğu sıra dışı ödeme planlarıyla dikkatleri üzerine çeken Spradon Vadi'yle ilgili “Söz verdiğimiz tarihten 4 ay önce konut teslimlerine başladığımız Spradon Vadi'de,  yaşamın başladığına şahit olmak büyük mutluluk. Projemizde güvenli ve konforlu bir hayat sunuluyor. Sınırlı sayıda konutun satışına devam ediyoruz” diyen Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, 2014 yılında gayrimenkul sektörünü parlak günlerin beklediğini belirtti. “Özellikle kentsel dönüşüm projelerinin aktifleşmesiyle birlikte sektörümüz büyümeye devam edecektir. Kuzu Grup olarak biz de yakın zamanda yeni projelerimizin lansmanını yapacağız” diyen Kuzu, lokasyon olarak çok sürpriz bir bölgede, yatırımcının yüzünü güldürecek projeler geliştireceklerini sözlerine ekledi. 

Spradon Vadi İletişim Bilgileri;

Web: http://www.spradonvadi.com/
Telefon: 0212 669 82 34