Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Elysium Soul Beyoğlu

Soul Beyoğlu’nda 583 bin TL’ye daire fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 12.05.2016
Ofton güvencesiyle İstanbul’uın tam kalbi Beyoğlu’nda hayata geçirilen Elysium Soul Beyoğlu, fırsatlar sunmaya devam ediyor.
Gayrimenkul sektörü için birçok projeye imzalar atan Ofton İnşaat, toplam 225 birimden oluşan Elysium Soul Beyoğlu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor. 221 bağımsız birim, 4 ticari üniteden meydana gelen proje 1+0'dan 2+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daire büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen proje, istenilen metrekarede daireleri birleştirme seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.

İstanbul'un tam merkezinde, şehir içinde hızlı ve toplu ulaşım kolaylığı sağlayan proje Taksim-Kabataş Füniküleri'ne ve Maslak-Taksim M2 metro hattına 2 dakika, Kabataş ve Karaköy iskeleleri ile Avcılar-Söğütlüçeşme metrobüs hattına 5 dakika, Anadolu Yakası'nda en hızlı geçiş yolu olan Marmaray Hattı'na ise 7 dakikalık mesafede yer alıyor.

36 AY 0 FAİZ! ÜSTELİK 583 BİN TL'DEN BAŞLIYOR

İstanbul'un en gözde semtlerine, ulaşım ve bağlantı noktalarına, AVM'lere, hastanelere, eğitim kurumlarına ve tarihi noktalara yakınlığı ile dikkat çeken proje yüksek kazanç vadediyor. Merkezi konumu ile yatırımcıların büyük ilgi gösterdiği Elysium Soul Beyoğlu'nda daire fiyatları 583 bin TL'den başlangıç gösteriyor. KDV'nin %17'si Ofton'dan olan Elysium Soul Beyoğlu, 36 ay %0 faiz avantajı ile de kolay ödeme sağlıyor. 

Detaylar için tıklayınız!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

Elysium Soul Beyoğlu Ofton İnşaat