Simart City / Şua İnşaat - Siyapı İnşaat

Şua İnşaat - Siyapı İnşaat firmasının Simart City projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Simart City

Simart City ile hayatı yönetmek artık çok kolay!

Konut Projeleri Emine Pile 21.04.2015
Simart City Siyapı ve Şua İnşaat tarafından İstanbul Finans Merkezi bölgesinde hayata geçiriliyor. Simart City akıllı konseptiyle dikkat çekiyor.
Ümraniye'de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin hemen yanında inşa edilen proje Simart City, gerek ulaşım gerek akıllı bir konseptte hazırlanması gerek ise sosyal olanakları ile aileler tarafından büyük ilgi görüyor. 

Toplam daire sayısının 186 olduğu Simart City'de 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Arsa alanı 5 bin metrekare olan ve daire büyüklükleri 57 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteren Simart City iki blok halinde yükseliyor. 

Simart City'de daire fiyatları ne kadar? 

14 katlı iki blok olarak hayata geçirilen Simart City'de metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlıyor. Daire fiyatları 360 bin liradan başlayıp 900 bin liraya kadar değişiklik gösteriyor. 

TEM başta olmak üzere Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar'a, köprülere ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda yer alan Simart City, yatırımınızın değerini arttıracak. 

Akıllı ev konsepti işinizi kolaylaştıracak!

İster evdeyken ister evinizin dışındayken size birçok kolaylık sağlayacak olan Simart City, evin ısısını arttırmaktan klimayı açmaya, hava durumunu kontrol etmekten panjurları kapatmaya, trafik durumuna ulaşmaktan aydınlatmayı kontrol etmeye, TV kanalı değiştirmeye kadar birçok rahatlık getirecek.

Simart City akıllı ev