kiptaş silivri 3 nereye yapılacak
Haberler / Konut Projeleri / Silivri Kiptaş 3 nereye yapılacak?

Silivri Kiptaş 3 nereye yapılacak?

Konut Projeleri 30.03.2018 11:33

Başvuru şartları belli olan Silivri Kiptaş 3 nereye yapılacak sorusu yanıt buldu. İBB Başkanı Mevlüt Uysal açıkladı, proje Silivri AVM'nin yanında.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kiptaş, Silivri 3. Etap projesi için düğmeye bastı. Başvuru şartları belli olan ve 28 Mart 2018 ile 8 Nisan 2018 tarihleri arasında başvuruları alınacak olan projede fiyatlar 195 bin liradan başlıyor.

Mevlüt Uysal, Kiptaş Silivri 3'ü anlattı

Kiptaş başvuru şartları ve Silivri Kiptaş 3 nereye yapılacak sorularıyla ilgili olarak yapılan lansmana İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım katıldı.

Silivri AVM'nin yanı bşaında

Silivri AVM'nin yanında, Silivri merkeze 1 kilometre mesafede inşa edilecek olan deniz manzaralı proje, Silivri Kiptaş 3 nerede sorusuna da yanıt vermiş oluyor.

Sıfır faizli ve banka kredili ödeme

Kiptaş Silivri 3. Etap kapsamında yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı Silivri Kiptaş 3 projesinde yüzde 0,92 faizli 120 ay vadeyle konut kredisi kulalnılabiliyor. Projede Kiptaş bünyesinde sıfır faizli ödeme seçenekleri de sunuluyor.