Seyran Şehir / Makro İnşaat - Akyapı

Makro İnşaat - Akyapı firmasının Seyran Şehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
seyran şehir

Seyran Şehir'de teslimler başladı!

Konut Projeleri Emine Pile 18.05.2016
Emlak Konut ve Akyapı İnşaat işbirliğinde Başakşehir'de hayata geçirilen Seyran Şehir'de teslimler başladı.
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilen Seyran Şehir projesinde yaşam başladı. Toplam 220 adet dairenin yer aldığı proje Emlak Konut ve Akyapı İnşaat imzası taşıyor. Yüzde 80'i yeşil alandan oluşan proje Kuzey Marmara Otobanı'na 1 kilometre uzaklıkta bulunuyor.
 
25 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Seyran Şehir projesinde dinlenme alanları, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna ve yüzme havuzu bulunuyor.

ULAŞIM AKSLARININ TAM MERKEZİNDE 

Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre mesafede yer alan Seyran Şehir projesi 15 kilometre, Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ne 7 kilometre, Kuzey Marmara Otobanı'na 1 kilometre, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu'na 5 kilometre, Sağlık Kenti'ne 2 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor.
 
Emlak Konut Şubat ayı satış şampiyonu olan Seyran Şehir projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Seyran şehir Emlak Konut Akyapı İnşaat