Self İstanbul / Karden İnşaat A.Ş.

Karden İnşaat A.Ş. firmasının Self İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
self istanbul

Self İstanbul'da daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Emine Pile 11.10.2017
Karden İnşaat tarafından inşa edilen Self İstanbul projesinde satışlar başladı.
"Sembol İstanbul" ve "Avenue Residence" gibi başarılı projeleriyle tanınan Karden İnşaat, 203 milyon liralık yatırımla yükselen  yeni projesi “Self İstanbul” basına lanse etti. 609 konut ve 60 iş yerinden meydana gelen proje, merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor. Ulaşım açısından avantajlı bir noktada konumlanan Self İstanbul Beylikdüzü - Bahçeşehir TEM bağlantı yolunun bitişiğinde yükseliyor. Proje 609 konut ve 60 adet ticari üniteden meydana geliyor. 

Self İstanbul'da fiyatlar 229 bin liradan başlıyor

132 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Self İstanbul'da her ihtiyaca göre konut tipi bulmak mümkün. Konut fiyatları balkonlu 1+1 dairelerde 229 bin, ebeveyn banyolu 2+1 dairelerde 319 bin, süit odalı 3+1 dairelerde 449 bin, 4+1 dairelerde ise 696 bin liradan başlıyor. 

Uygun ödeme koşulları sunan Karden İnşaat, Self İstanbul projesinde yüzde 30 peşinat, 12., 24. ve 36. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme, kalan kısım için ise 45 ay vade farksız taksit imkanı sunuyor.

Self İstanbul sosyal donatılarla dolu yaşam sunuyor

Self İstanbul'da proje alanının yüzde 85'i peyzaja ayrılırken, yeşil alanları, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla da keyifli bir site hayatı sunuyor.

Projede teslimlerin 2019'un sonlarına doğru başlaması hedefleniyor. 

self istanbul karden inşaat paşa karadeniz sembol istanbul