Sea Pearl Ataköy / uzu Grup

uzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
SeaPearl Ataköy

SeaPearl Ataköy'de 0,7 faiz avantajı!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.08.2016
Lüks konut projesi SeaPearl Ataköy'de 120 aya kadar faiz oranı 0,7 olarak belirlendi.
Bütün dairelerin deniz manzaralı olduğu SeaPearl Ataköy, Kat Gayrimenkul ile Kuzu Grup tarafından, Ataköy Sahil Yolu'nda hayata geçiriliyor. GYODER'in başlattığı yüzde 20 peşin ve 120 aya kadar 0,7 faizli ödeme planına dahil olan SeaPearl Ataköy, Forbes Türkiye'ye göre “İstanbul'un Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi".

Sea Pearl'deki kampanyanın tüm detayları için tıklayınız

İstanbul'un lüks semtlerinden Yeşilköy ile Florya'ya yakınlığı yanı sıra Aqua Florya, A-Plus, Galleria ve Capacity'e birkaç dakika mesafede yer alıyor. 127 bin 600 metrekarelik bir arsa üzerine kurulan projede, 1401 konut bulunuyor. SeaPearl Ataköy'de 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri mevcut.

Dairelerin metrekare fiyatları 9 bin 500 dolar ile 11 bin dolar arasında değişiyor. Teslimler Temmuz 2017'de yapılacak. 8 rezidans 1 otel bloğu olmak üzere 9 blok halinde yükselen SeaPearl'de 17 ticari ünite hizmet verecek.

Otel Jumeirah'a emanet!

SeaPearl Ataköy'ün içerisindeki otel kısmını dünyaca ünlü otel şirketi Jumeirah Group işletecek. 1.200 metre sahil şeridini kaplayan sitede, 33 dönümlük barok peyzaj alanı oluşturuluyor. SeaPearl Ataköy'ün tüm bloklarında spor alanları yanı sıra basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, bisiklet, yürüyüş ve koşu yolu, açık ve kapalı yüzme havuzları, yoga ve pilates salonları sıralanıyor.

SeaPearl SeaPearl ataköy Sea Pearl kuzu grup