Sea Pearl Ataköy / uzu Grup

uzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sea Pearl Ataköy

Sea Pearl Ataköy'de yüzde 10 peşinatla konut fırsatı!

Konut Projeleri Emine Pile 27.05.2015
İstanbul'un sahil şeridinde inşa edilen Sea Pearl Ataköy'de banka kredili ve peşin ödemelerin yanı sıra Kuzu Grup bünyesinde de vadelendirme yapılıyor
İstanbul'un denize sıfır tek premium projesi olan ve Ataköy'de inci tanesi gibi yükselen Sea Pearl Ataköy, ev alacaklara yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.  

Yurt içi ve yurt dışında hayata geçirdiği birçok örnek projeyle sektörün öncü markalarından biri olan Kuzu Grup'un Kat Gayrimenkul'le birlikte Ataköy sahilinde geliştirdiği Sea Pearl Ataköy projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Metrekare birim fiyatları 7 bin 200 dolardan başlıyor

Türkiye'nin en değerli arazisi üzerinde yükselen 1.401 konutluk Sea Pearl Ataköy, 2 milyar 700 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçiriliyor. 53 bin 900 metrekare inşaat alanına, 6 bin 185 metrekare gölet alanına, 33 bin metrekare de yeşil alan ve yürüyüş yollarına sahip olan projede metrekare birim fiyatları ortalama 7 bin 200 dolardan başlangıç gösteriyor. 

Yüzde 10 peşinat ile konut sahibi yapacak!

İnşaat ve satış süreci tüm hızıyla devam eden projede; banka kredili ve peşin ödeme seçeneklerinin yanı sıra Kuzu Grup bünyesinde de vadelendirme yapılıyor. Buna göre göre yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 3., 12. ve 24. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme yapıldıktan sonra kalan yüzde 60'lık kısım için ise 36 ay vade imkanı sağlanıyor.

Sea Pearl Ataköy