Saklı Vadi Konakları / Saklıhan İnşaat

Saklıhan İnşaat firmasının Saklı Vadi Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Saklıvadi Konakları

Saklıvadi Konakları 11 Mayıs'ta tanıtılıyor

Konut Projeleri Emine Pile 26.04.2016
Saklıhan İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Saklıvadi Konakları, 11 Mayıs Çarşamba günü kamuoyuna tanıtılacak.
Saklıhan İnşaat'ın gerçekleştirdiği ve yaklaşık 100 milyon yatırımla hayat bulan Saklıvadi Konakları'nda metrekare fiyatı 5.500 TL'den başlıyor.  Anlaşmalı bankalar dışında da “yarısı peşin, kalanı vade farksız 24 ay”  seçenekleri de satış alternatifleri olarak sunuluyor.

Projede, 295 daire ve 29 ticari ünite yer  alıyor. Toplamda; 18800 m2'lik inşaat alanında yükselen Saklıvadi Konakları'nda; 2+1,3+1,4+1 ve 5+2,6+2 dubleks olmak üzere beş farklı daire tipi yer alıyor. Zemin + 7 katlı ve 9 blok olarak konumlandırılan projedeki daireler, 130 m2 ile 350 m2arasında değişiyor.

Saklıvadi Konakları, konumu itibarıyla çevresinde yer alan okul,hastane ve alışveriş merkezleriyle birlikte  E-5 ve metrobüse yürüyüş mesafesinde yer alıyor.  Öte yandan denize 3 km, Atatürk Havaalanı'na 15 km. ve Avcılar Deniz Otobüsü'ne 9 km. mesafede bulunuyor. 

Proje; sosyal tesis, fitness, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları, spor alanları,çocuk oyun alanları, mağazaları, kafeteryaları ve kapalı otoparkı ile beklentilere cevap verecek.

GENİŞ VE FERAH DAİRELERİYLE ÖNE ÇIKIYOR 

Saklıhan İnşaat, 2006'da Sunrise Residence (Büyükçekmece) ile ilk projesini gerçekleştirirken, 2010'daki Saklıhan Konakları'yla Beylikdüzü'ne ilk adımını attı. Saklıhan İnşaat, son projesi Saklıvadi Konakları'yla bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor.

Projelerinde geniş, ferah ve kullanışlı daireleri öne çıkaran Saklıhan İnşaat, hem malzeme hem de işçilik kalitesini en üst düzeyde tutuyor. Bu anlayışını inşaatın her metrekaresine yansıtan Saklıhan İnşaat, gerçekleştirdiği projelerin  sosyal anlamda, siteden daha çok mahalle yaşam biçimini almasını da sağlıyor.

Mimaroba'da Sunrise Residence, Beylikdüzü'nde Saklıhan Konakları ile adından söz ettiren Saklıhan İnşaat, yeni projesi Saklı Vadi Konakları'nı görücüye çıkarıyor. Saklıhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Günarhan'ın ev sahipliğinde, 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü gerçekleşek olan basın toplantısı sonrası Adalar gezisi olacak. 

PROGRAM:

Yer: Küçük Prens Tekneleri (Kabataş İskelesi )

Tarih: 11 Mayıs 2016 Çarşamba

Saat: İskeleden Hareket 09:00

Kayıt ve İkram: 09:30-10:30

Basın Toplantısı: 10:30-11:30

Adalar Gezisi: 11:30-13:30

Kabataş İskelesine Varış: 14:00

Saklıvadi Konakları saklıhan inşaat beylikdüzü emlak