Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi

Regnum Sky Tower'da iki avantaj birden!

Konut Projeleri 21.11.2017 12:47

Regnum Sky Tower, “Regnum”lu olmak isteyen, buna karşın ödeme kolaylığı talep edenlere iki avantaj birden sundu.

Başkent'te seçkin iş dünyasının buluşma noktası olan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, yaklaşan yeni yıl öncesi başlattığı “yüzde 18 KDV bizden” ve 30 ay sıfır faiz kampanyası ile iş yaşamını prestijli ofislerde geçirmek isteyenleri 2018'de “Regnum”lu yapacak.

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren kurgusuyla Başkent iş dünyasında yepyeni bir dönemi başlatan ve Ankara'nın sembol binası haline gelen Regnum Sky Tower, “Regnum”lu olmak isteyen, buna karşın ödeme kolaylığı talep edenlere iki avantaj birden sundu.

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ'nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirdikleri kulede, yaşamın başladığını belirten OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, “Bu kulenin iş verimini artıracağına dair sözümüzün şimdi gerçekleştiğini görmenin onurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda Ankara iş dünyasına sunduğumuz bu büyük katkı nedeniyle de çok mutluyuz. Bizden ofis almak isteyenler, bir süredir geçen yıl sonu yaptığımız KDV kampanyasına benzer bir ödeme kolaylığı talep ediyorlardı. Şimdi bir değil, iki avantaj birden sunuyoruz. Yüzde 18 KDV bizden kampanyasını yeniden başlattık. Üstüne ayrıca 30 ay sıfır faizle ödeme kolaylığı getirdik. Yani hem KDV avantajından yararlanacaklar hem de ofislerine çok kolay ödeme planı ile sahip olabilecekler. Kısaca, Regnumlu olmak isteyenler 2018'de hayallerindeki ofiste yerlerini almış olacak” dedi.