Regnum Sky Tower / OP Grup - Canpa

OP Grup - Canpa firmasının Regnum Sky Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Regnum Sky Tower projesi

Regnum Sky Tower prestijli markaları bir araya getiriyor

Konut Projeleri Emine Pile 25.10.2016
Konya Yolu’nda hizmete başlayan 156 metre yükseklikteki Regnum Sky Tower projesi iş dünyasına yeni bir anlayış getiriyor.
Ankara'nın yeni nesil ofis projesi Regnum Sky Tower, birbirinden prestijli markaları bir araya getirmesiyle de ön plana çıkıyor. OP İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Canpa AŞ işbirliği ile kısa sürede tamamlanan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, birçok ayrıcalıklar sunuyor.  

Pala, firmaların, son yıllarda iş dünyasında artan rekabetten başarıyla çıkmak için, ofislerin fiziksel özelliklerinin yanında güçlü markalarla komşuluk, çalışanlarının performansını artıracak artı değerler oluşturma, ulaşım ve park kolaylığı, adres sorunu olmaması gibi avantajlara sahip mekanlarda faaliyetlerini sürdürmek zorunda olduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Biz Regnum Sky Tower'ı kurgularken bugünü değil yarını hayal ettik. Evet biz Ankara'ya yeni bir sembol bina kazandırdık ama bundan da önemlisi 2020'lerin iş merkezini inşa ettik. Başarılı, donanımlı firmalar bunu tespit etmekte zorlanmadı ve ofislerini Regnum'a taşımaya başladılar. Başkent iş dünyasının birbirinden değerli firmaları, komşulukları, sosyal donatıları, stressiz iş alanları, network paylaşımları ile özenle inşa ettiğimiz bu görkemli yapıda başarılarına başarı katacaklar.”

 

Regnum Sky Tower Canpa Ünal Pala