referans bahçeşehir

Referans Bahçeşehir basına tanıtıldı

Konut Projeleri Emine Pile 04.04.2016
Kiler GYO tarafından Başakşehir Hoşdere Mahallesi’nde hayata geçirilen projelerinden Referans Bahçeşehir tanıtıldı.
Gayrimenkul sektörü için birçok projeye imzalar atan Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Bahçeşehir'deki projesini tanıttı. Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesi'nde yer alan ve 558 ada, 8 parsel üzerinde hayata geçirilen proje basın karşısına çıktı. 

8 blok üzerinde 465 konut ve 34 ticari üniteden oluşan toplam 499 adet bağımsız bölümden meydana gelecek olan proje 25 bin 920 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Farklı konut tiplerinden meydana gelen projede 1+1'den 4,5+1'e kadar her ihtiyaca uygun daireler bulunuyor. Birçok markalı konut projesinin yanıbaşında yükselecek olan Referans Bahçeşehir ayrıca yüksek prim potansiyeli ile de dikkat çekiyor.

KİPTAŞ A.Ş Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ın katılımıyla lanse edilecek Referans Bahçeşehir'in basın toplantısında, Kiler GYO'nun 2016 yılında hayata geçireceği Referans markalı yeni projelerine ilişkin bilgiler de paylaşıldı.

Referans Bahçeşehir projesi ile ilgili detayların paylaşılıp 2016 planlarının anlatıldığı basın toplantısı 18 Nisan 2016 günü saat 10.30'da Sapphire'de gerçekleştirildi. Öntalep sürecinde büyük ilgi gören ve yüzde 20'si satlan projenin kısa sürede tamamlanması planlanıyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

referans bahçeşehir Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Bahçeşehir (Hoşdere) Mahallesi