Real Life Konakları / Metal Yapı Konut

Metal Yapı Konut firmasının Real Life Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Real Life projesinin havadan görüntüsü

Real Life Konakları'nda 650 bin dolara

Konut Projeleri Sinem Öztürk 20.01.2016
Metal Yapı Konut imzası taşıyan Real Life Konakları'nda fiyatlar 650 bin dolardan başlangıç gösteriyor.
İstanbul'un en yeşil bölgesi Kemerburgaz'da hayata geçirilen Real Life Konakları, 13 bin 400 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Kasımpaşa Spor Tesisleri'nin hemen yanında yükselen Real Life projesinde 14 blokta 56 daire bulunuyor. Projedeki her blokta sadece 4 adet daire yer alıyor. Real Life projesinde daireler 3+1, 4+1 çatı ve bahçe dubleksi şeklinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri 156 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor. Bahçe dubleksi dairelerin bahçe alanları 186 metrekareyi buluyor.

Teslimler Eylül'de!

Tam bir yaşam projesi olarak geliştirilen Real Life Kemerburgaz projesinde dairelerin konumlarına göre bahçe ve balkonları, ayrı depoları ve hobi odaları bulunuyor. Projede teslimlerin önümüzdeki Eylül ayında yapılması bekleniyor. Real Life Kemerburgaz'da daire fiyatları 635 bin dolardan başlıyor. Projedeki en yüksek daire fiyatı ise 1 milyon 26 bin doları buluyor. Bölgenin en nitelikli projelerinden biri olma yolunda ilerleyen Real Life projesinin ortak alanları arasında kapalı otopark, açık otopark, çocuk oyun alanları ve tenis kortu yer alıyor.

Real Life Konakları Metal Yapı Konut Real Life Kemerburgaz