Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Central Park

Queen Central Park'a 'Kraliçe'den tam not

Konut Projeleri Emine Pile 04.03.2016
Sinpaş GYO’nun merakla beklenen projesi Queen Central Park projesinin lansmanında bir sürpriz yaşandı.
İstanbul'un en elit bölgelerinden Şişli Bomonti'de hayata geçirilen Queen Central Park Bomonti projesi basın karşısına çıktı. Taksim'e 5 dakika, Nişantaşı'na 10 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Levent'e 7 dakika, TEM ve E5 Karayolu'na 5 dakikalık mesafede bulunan proje lüks detayları ile dikkat çekiyor.

Queen Central Park projesi ile ilgili bilgiler aktaran Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projedeki modüler sistemin önemine değinerek Kraliçeleri kıskandıracak projenin detaylarını açıkladı. Proje ile ilgili bilgiler veren Gacemer, ayrıca lansmanda basına bir sürpriz yaptı. Queen Central Park projesinin lansmanına Queen Mary'i davet etti. Projeden çok etkilendiğini aktaran Queen Mary, İstanbul'un trafiğine de değindi. Türkiye'ye ilk kez geldiğini belirten Queen Mary İstanbul'un yokuşlarından da etkilendiğini aktardı. “İstanbul benim için fazla yoğun bir şehir. Beni fazlasıyla beni yorardı. Ziyaret etmek için gayet güzel” dedi. Proje ile ilgili yorum yapan Mary, projeyi çok beğendiğini, yüksek olmasına rağmen çokça yeşil alana sahip olduğunu söyledi.

Oyuncu Mary Reynolds, lansmanın sürpriz konuğu oldu.

Lansmanda sürpriz olarak katılan Queen Mary'nin ise kraliçeye benzerliğiyle tanınan oyuncu Mary Reynolds olduğu belirtildi.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Queen Central Park Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer Queen Mary Mary Reynolds