Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Queen Central Park

Queen Central Park modüler sistemle kazandıracak

Konut Projeleri Emine Pile 04.03.2016
Sinpaş GYO’nun merakla beklenen projesi Queen Central Park bugün görücüye çıktı.
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından olan ve büyük bir turizm potansiyeli bulunan Bomonti'de yeni bir proje yükseliyor; Queen Central Park… 

Gayrimenkul sektörü için birçok markalı konut projesine imzalar atan Sinpaş GYO'nun Bomonti'de hayata geçirdiği, merakla beklenen projesi Queen Central Park, 1.257 konuttan oluşuyor. 15 bin 315 metrekarelik arsa alanına sahip olan proje 1+0'dan 3,5+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. 

ŞEHRİN HAVASINI DOYASIYA İÇİNİZE ÇEKİN

yüksek güvenlik ve hizmet konforuyla ilk highlife temalı evlerinin yer aldığı proje, lokasyon olarak da şehrin içinde nefes alabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Kendine ait 10 bin metrekarelik devasa parkıyla bir vaha oluşturan Queen Central Park, size özel bir alan sunuyor. 

Dubai'de 2015 yılında gerçekleşen Cityscape Gayrimenkul Fuarı'nda ilk kez Körfez yatırımcısına tanıtılan proje bugün ise Türkiye'de yatırımcıların karşısına çıkıyor. Yüksek yaşam standartlarında bir yaşama kapı açan Queen Central Park, yatırımınıza ve yaşamınıza değer katıyor.

Emlaktasondakika.com ekibinin canlı olarak yayınladığı Queen Central Park projesinin detayları lansmandan aktarıldı.

MODÜLER SİSTEMLE EVİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ KULLANIN 

Lansmanda Sinpaş GYO'nun yeni projesi Queen Central Park projesi ile ilgili bilgiler aktaran Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, projenin ayrıcalıklarını anlattı. Projenin lokasyonun önemine değinen Gacemer, projede dairelerin metrekarelerinden bahsetmek istemediklerini ifade etti. Modüler sistemli daireler tasarladıklarını belirten Seba Gacemer "Müşteriler için flexible daireler hazırladık" dedi. 

Projede isteğe göre modüler sistemle dairelerin birleştirilebildiğini söyleyen Gacemer, ön talep sürecinde bu özelliğin büyük beğeni topladığını anlattı. "Queen Central Park'ta 1 evden 2 ev çıkartmak istiyoruz" açıklamasında bulunarak ev alanlara yüksek kazanç sağlayacağını belirtti. 

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

 

Queen Central Park Sinpaş GYO Cityscape Gayrimenkul Fuarı Seba Gacemer