Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul sakinleri

Piyalepaşa İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 26.07.2015
Piyalepaşa Gayrimenkul güvencesiyle Beyoğlu’nda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul’un 2018 yılının Ocak ayında teslim edilmesi hedefleniyor.
ESD - 82 bin metrekare arsa üzerine konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağı kapsamında inla edilen Piyalepaşa İstanbul'da konut sayısı 760, rezidans sayısı ise 190 adet olarak açıklandı.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da dairelerin alanlarının 55 metrekare ile 207 metrekare arasında olduğu belirlendi.

440 bin metrekare inşaat alanı olan projede 107 bin metrekare konut alanı, 50 bin metrekare ofis alanı, 34 bin metrekare otel alanı, 31 bin metrekare alışveriş alanı, 2 bin 500 metrekare de kapalı  sosyal tesis alanı mevcut.

2018 yılının Ocak ayında tamamlanması planlanan Piyalepaşa İstanbul'un sosyal olanakları arasında; kapalı havuz, çocuk havuzu, fitness salonu, kapalı basketbol sahası, sauna, buhar odası ve spa hizmetleri bulunuyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

 

Piyalepaşa İstanbul teslim tarihi Piyalepaşa İstanbul