Pınarvadi Konakları / Topçuoğlu İnşaat

Topçuoğlu İnşaat firmasının Pınarvadi Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Pınarvadi Konakları projesinin sosyal alanları

Pınarvadi Konakları'nda her aileye uygun daireler...

Konut Projeleri Emine Pile 24.11.2015
Topçuoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Pınarvadi Konakları konforlu koşullarda yaşama olanağı sunuyor.
İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yükselen Pınarvadi Konakları, 4 blokta toplam 38 daireden oluşuyor. Her ailenin ihtiyacına uygun olarak 2+1, 3+1, 4+2, 6+2 bahçeli ve teraslı dubleksler olarak tasarlanan projede daire büyüklükleri 132 – 367 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Şehir hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan yapıda tüm daire sahiplerinin yararlanabildiği açık havuz, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna gibi sosyal olanaklar da bulunuyor. Öte yandan 24 saat kameralı güvenlik, jeneratör, asansör ve kapalı otoparkı da şehirde yaşama kolaylık sağlayan diğer özellikler olarak öne çıkıyor.

Sevdiklerinizle beraber gürültüden uzak, yeşilin huzur veren yapısı ve gökyüzünün maviliğini yaşayabileceğiniz, deniz ve göl manzaralı özel yaşam alanlarımızda keyifle vakit geçirebileceğiniz Pınarvadi Konakları, konumu ve planlaması itibarıyla modern yaşam gerekliliklerine uyumluluk gösteriyor. 

DAİRE FİYATLARI 300 BİN LİRADAN BAŞLIYOR 

Hem şehrin içinde hem de dışında olan projede daire fiyatları 300 bin TL'den başlayıp, 1.200.000 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

Pınarvadi Konakları Beylikdüzü