perola residence ve inci logosu
Haberler / Konut Projeleri / Perola’da daire fiyatları 250 bin liradan başlıyor

Perola’da daire fiyatları 250 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri 24.04.2017 16:28

İstanbul’un en hızlı prim getiren bölgesi Basın Ekpsres Yolu üzerinde inşa edilen Perola’da avantajlı fiyatlar sürüyor.

Cihangir Eğitim Kurumları-Three Sun ortaklığında hayata geçirilen Perola Residence projesinde lansman öncesi indirimli satış fırsatı devam ediyor. 

Basın Ekspres'in en merkezi lokasyonunda yer alan Perola Residence, kolay ulaşımı ile dikkat çekiyor. Proje Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daire seçenekleri sunan projede ayrıca 31 home office ve 2 adet ticari ünite de yer alıyor. Toplam 301 daireden oluşan Perola Residence projesi 3 blok olarak yükseliyor. 

Daire fiyatlarının 320 bin liradan başlangıç gösterdiği Perola Residence projesinde 1 Mayıs 2017 tarihine indirimli fiyat avantajı sürüyor. Yüzde 20-25 indirim fırsatı sunan projede daire fiyatları 250 bin lira seviyelerine kadar düşüyor. Yatırım amaçlı ev alanlar ise 1.200 liraya dairesini kiraya verebiliyor.  

İnşaatının 6. kata çıktığı Perola Residence'da teslimlerin ise Aralık 2018'de başlaması planlanıyor. 

Ev alanlara ulaşım kolaylığı sağlayacak olan Perola Residence projesi, yatırımcısına ise yüksek kazanç getirecek. E-5'e 5 km., TEM Otoyoluna 3 km., Atatürk Havalimanı'na ise 6 km. mesafede bulunan Perola Residence; Kuzey Marmara bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne de oldukça yakın bir konumda.

Sosyal donatı ve aktivite alanları ile ayrıcalıklı bir yaşam vadeden Perola, yüzme havuzu, sinema/DVD odası, fitness salonu, oyun odası ve hamamı ile yediden yetmişe herkesin keyif alabileceği sosyal alanlara sahip bulunuyor. 

2017'de tamamlanması planlanan metro hattının da yanında yer alan Perola Residence ile İstanbul evinizin önünden geçiyor.