Gülnar Koru Evleri villaları
Haberler / Konut Projeleri / Pencerelerin koru manzarasına açıldığı evler satışta

Pencerelerin koru manzarasına açıldığı evler satışta

Konut Projeleri 16.10.2014 11:06

Geçtiğimiz yıl Zekeriyaköy Gülnar Evleri’ni hayata geçiren Deneyim İnşaat’ın yeni projesi Gülnar Koru Evleri’nde satışlar başlıyor

Her biri kendi özel bahçesine sahip ikiz ve müstakil villalardan oluşan proje, İstanbul'un havası en temiz bölgelerinden Zekeriyaköy'de bir korunun hemen yanında yer alıyor.

İngiltere'de düzenlenen ve uluslararası nitelik taşıyan “Luxury Lifestyle Awards” ödülüne “Residential Real Estate” kategorisinde aday gösterilen, aynı zamanda Leed Gold sertifikasına sahip olan Gülnar Evleri projesini hayata geçiren Deneyim İnşaat'ın yeni projesi olan Gülnar Koru Evleri satışa çıkıyor. İstanbul'un havası en temiz bölgelerinden Zekeriyaköy'de bir korunun kıyısında yer alan Gülnar Koru Evleri, bölgenin ulaşımı kolay ve yeşillikler içindeki projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

Sakinlerine şehrin hem içinde hem de dışında yaşama ayrıcalığı veren Gülnar Koru Evleri, müstakil ve ikiz villalardan oluşuyor. İkiz villalar 183 metrekare, müstakil villalar ise 245 metrekare büyüklüğe sahip bulunuyor. Her iki villa tipinde de müstakil bahçeler yer alıyor. Villalar, 455 bin Dolar'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

gülnar koru evleri

Gülnar Koru Evleri'nde kendinizi, komşu sahilleriyle hem bir tatil yöresinde hissederken, hem de çocukluğunuzun o naif ve doğal kokusunu içinizde hissedebileceğiniz bir havayı soluyacaksınız. Pencerelerinden doğadaki tüm yeşilleri ve mevsimlerin akışını izleyebileceğiniz Gülnar Koru Evleri'nde, kentte yaşayan herkesin hayalini kurduğu huzur ve dinginlik dolu sayfiye hayatına, kentin olanakları ile bir arada kavuşabileceksiniz.

Yeşil bina sertifikası olarak da bilinen “LEED For Homes” sertifikasına aday bir proje olan Gülnar Koru Evleri, benzersiz konumuyla da dikkat çekiyor. Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli ve Maslak Bölgesi'ndeki metro duraklarına yakın bir mesafede konumlanan proje, Sarıyer'e 4 km, İstinye Park'a 8 km, E-6 bağlantı yoluna 11 km, Zincirlikuyu'ya 14 km ve 3. Köprü bağlantı yoluna sadece 1,5 km mesafede bulunuyor. Deprem açısından yüksek düzeyde zemin güvenliği sunan bir bölgede inşa ediliyor olması ve yapımı süren ulaşım çalışmalarının sağlayacağı yatırım değeri artışı da projenin bulunduğu konumu benzersiz kılıyor.

Satışlarının Reha Medin Emlak Hizmetleri tarafından gerçekleştirildiği proje ile ilgili ayrıntılı bilgi gulnarkoruevleri.com adresinden alınabiliyor.