Büyükyalı İstanbul / Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul

Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul firmasının Büyükyalı İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
büyükyalı istanbul

Özlediğiniz sıcacık semt hayatı Büyükyalı İstanbul’da!

Konut Projeleri Emine Pile 25.07.2016
Zeytinburnu Kazlıçeşme’de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul, 111 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor.
Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Gayrimenkul tarafından daire, rezidans, ofis, dükkan konseptinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi Kazlıçeşme sahil yolunda yer alıyor. "4 mahalle, 1 semt" sloganıyla yola çıkan projenin ilk etabı 452 üniteden meydana geliyor. Mimarlığını İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor'ın yaptığı proje tarihi semtin silüetini bozmayacak şekilde planlanıyor. 

Özlediğiniz sımsıcak semt hayatını yeniden yaşatacak olan Taş Meydan'da ise kültür ve sanat merkezi, moda tasarım atölyesi, müzik okulu, çocuk kulübü, restoranlar ve tasarım butikleriyle loft mekânlar olacak. 

Proje, kara, deniz ve raylı sistem seçenekleriyle farklı ulaşım yollarını bir arada sunan sunuyor. Şehrin tüm ulaşım ağına entegre olmasını sağlayan proje Atatürk Havalimanı'na 10 km, Topkapı Sarayı'na 8 km, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 km, TEM otoyoluna ise 15 km uzaklıkta bulunuyor. 

Trafikten, kalabalıktan uzak bir yaşama kapı açan projede teslimler ise Ocak 2019'da başlıyor. 

büyükyalı istanbul