Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark İstanbul’da hayat 2016 sonunda başlıyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
İstanbul’un Anadolu yakasındaki yükselen değeri Ümraniye, Oryapark İstanbul’un karma projesi ile daha da değerleniyor.
Orya Holding'in Ümraniye'de kendi arsası üzerinde geliştirdiği çoklu karma projesi şimdiden Ümraniye'nin değerini 900 milyon lira yukarı taşırken projenin rezidanslarının 2016 yılının sonunda teslim edileceği açıklandı.
Oryataş'ın kendi mülkü olan 36 dönümler arsa üzerinde geliştirilen çok fonksiyonlu Oryapark İstanbul'da 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otel yer alıyor. Karma proje olarak tasarlanan Oryapark İstanbul 180 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak.

Satış ve pazarlama Mevsim Erdemir'den soruluyor

Projenin her metrekaresinde konfora öncelik verdiklerini belirten Oryapark İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Mevsim Erdemir, modern çizgilerle tasarlanan dairelerde 1+1'den 4+1'e kadar çeşit bulunduğuna dikkat çekti. Projenin bu yönü ile çıta üstü kesimi hedeflediğini anlatan Erdemir, “Oryapark İstanbul'da 178 adet 1+1, 62 adet balkonlu 2+1, 32 adet balkonsuz 2+1, 178 adet 3+1 ve 34 adet 4+1 tipinde konut yer alıyor” dedi.

Fiyatlar hakkında da bilgi veren Erdemir, “Fiyatlarımız lansmana özel metrekare bazında olarak 5 bin 200 liradan başlıyor.  Bunu her hangi bir sınırlamaya tabi tutmadık. İlk etabı satışa çıkardık. Bitene kadar indirimli fiyatlara devam edeceğiz. İkinci etabı oluşturan 2. kuleyi satışa açtığımızda fiyatlar yükselecek. Projenin teslimine kadar yüzde 35 civarında prim yapmasını bekliyoruz” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Oryapark İstanbul Mevsim Erdemir