venara bağcılar

Onur Market Venara Bağcılar projesi ödeme planı!

Konut Projeleri 25.05.2017 15:56

Bağcılar bölgesinde hayata geçirilen Venara Bağcılar projesinde 60 ayda yüzde sıfır ödeme seçeneği bulunuyor.

İlker İnaş Yapı, Bağcılar bölgesinde yeni bir projeye imza atıyor. Projenin ismini Venara Bağcılar olarak belirleyen İlker İnaş Yapı, Proje için 9 bin 500 metrekare arsa alanını kullanıyor.

Venara Bağcılar projesi perakende sektörünün öncüsü olan Onur Market imzasıyla hayata geçiriliyor. Projede toplam 422 adet konut bulunurken daireler 2+1 ve 3+1 şeçenekleriyle tasarlanıyor. Projede bulunan dairelerin büyüklükleri 107 metrekareyle 125 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin içerisinde konut alıcılarının sosyal yaşamlarının eğlenceli ve aktiviteli geçirilmesi adına bir çok hizmet yer alıyor. Bu hizmetlerden bazıları; 5 bin metrekarelik peyzaj alanı, yürüyüş parkuru, kamelya, bahçe, çok amaçlı toplantı salonu, kapı ve açık çocuk oyun alanları, santranç, fitness merkezi, basketbol sahası, Türk hamamı ve sauna.

Venara Bağcılar projesi Mayıs 2019'da teslim edilmeyi hedefliyor. Ayrıca projede bulunan 60 ayda sıfır faizle vadelendirme yapılan ödeme seçenekleriyle konut alıcılarına kolaylık sağlanıyor. Onur Market'in güvencesiyle inşa edilen Venara Bağcılar projesinde fiyatlar 450 bin liradan başlayıp 600 bin liraya kadar çıkıyor.