Propa Vista / Propa İnşaat

Propa İnşaat firmasının Propa Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
propa-vista-kartal

Ön talepte şov yaptı, 10 günde 35 konut sattı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 01.11.2016
Kartal'ın en yeni konut projesi Propa Vista'da satışlar hızlı başladı. Projede 10 günde 35 ev satıldı.
Propa imzasıyla İstanbul'un hızla gelişen ve değişen bölgesi Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista, satışlara hızlı başladı. Metro ve E5'e yakınlığıyla birlikte proje kapsamında yer alan dükkanlarıyla dikkat çeken Propa Vista, Kartal'a ilgi gösteren yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ön talep döneminde 10 günde 35 konutun satıldığı Propa Vista'da ev alacaklara sıfır faizli ödeme fırsatı da sunuluyor. 246 dairelik tasarımıyla dikkat çeken proje, kullanışlı konutlarıyla öne çıkıyor. Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Propa Satış Müdürü Mehtap Kartaloğlu, Propa Vista'nın ayrıntılarını anlattı.

Konumuyla öne çıkıyor

“Propa Vista, E5 ve metroya bağlantılı bir konumda yer alıyor. Bu da, projenin yatırım değerini bir hayli yükseltiyor. 7 bin metrekare alanda inşa ettiğimiz Prope Vista, 26 kat ve 246 daire şeklinde tasarlandı. 1+1 ve 2+1'lerin yer aldığı Propa Vista'da çok çeşidimiz var”

Fiyatlar uygun, yüksek prim kazandıracak

“Yatırımcıların Kartal bölgesine büyük bir ilgisi var. Biz de yeni satışa başladığımız için metrekare fiyatlarımız 4 bin 500 lira civarında. Projemizde bir de Vista Çarşı olacak. Site sakinleri dışarı çıkmadan burada tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Bu alan, kentsel buluşma noktası olacak. Propa Vista'da ev almak isteyenlere 36 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuyoruz. Burada kira öder gibi daire sahibi olmak mümkün”

10 günde 35 satış

“Ön talep aşamasında 35 satışımız oldu. Kişiye özel ödeme fırsatları sunduğumuz için ilgi görüyoruz. Kartal, ev almak için çok doğru bir lokasyon. Sabiha Gökçen Havalimanı, metro, yapılacak marina Propa Vista'ya çok yakın bir konumda hayat buluyor. Bunlarla birlikte yeni bir hastane yapılması planlanıyor”

Propa Vista Plus, Kartal'da ilk olacak

“Ön talepte olduğumuz sürede konut alanlar, önemli oranda prim yapacak. Propa Vista'da neredeyse her daire bir manzaraya sahip. 12 yıldır Kartal bölgesinde çalışıyorum. Burası gerçekten yatırım için çok doğru bir aks. Burada bir de kullan öde sistemimiz olacak. Propa Vista Plus sistemiyle gelen misafirleriniz, proje kapsamında lüks rezidans odasında ağırlanacak. Buradan sağlanacak gelir, site yönetimine aktarılacak. Bu da aidatların düşmesini sağlayacak”

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

propa vista propa vista kartal propa vista nerede propa vista fiyat