Nurol Park / Nurol GYO

Nurol GYO firmasının Nurol Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nurol Park Güneşli

Nurol Park Güneşli'de fırsat doğdu!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.04.2015
Nurol Park Güneşli projesinde ilk 12 ay kredi ödemenizi Nurol GYO ödüyor.
Güneşli'de Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Park projesinde 120 ay banka kredisi avantajıyla ilk 12 ay kredi ödemelerinizi firmaya bırakıyorsunuz. Sonrasında eşit taksitlerle ödemeye devam ediyorsunuz.

Yüzde 15 indirim veya 50 ay 0 faiz ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek Nurol Park'ın Güneşli'deki konumu ve mahalle yaşamıyla ayrıcalıklarının keyfini sürebilirsiniz. 

2016 yılının Şubat ayında tamamlanması hedeflenen Nurol Park, 55 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor. 1,118 konutun yer aldığı sitede, dairelerin alanları 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor. 

Nurol Park'ın yatırım değeri 340 milyon dolar. 70'e yakın kafe ve mağazanın bulunduğu proje içerisinde; çocuk oyun alanları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, sauna, spa, restoran, market, güvenlik ve kafe sıralanıyor.

Nurol Park Güneşli ödeme planı şartları

Tüm ödeme koşulları 200 adet konut için, 30 Nisan 2015 tarihine kadar ve 120 ay kredinin ilk 12 ay ödemesi bizden fırsatı yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi ve yüzde 30 teslimatta ödeme seçeneği ile geçerli. 

İlk 12 aydan sonra gerçekleştirilecek kredi ödemelerinin faiz oranı anlaşmalı finans kurumu tarafından belirleniyor, ödemeler eşit olarak taksitlendiriliyor. 50 ay sıfır faiz ödeme fırsatı da yüzde 50 peşin ödemelerde uygulanıyor.

Nurol Park Güneşli