nidapark bomonti projesinin site içi görünümü
Haberler / Konut Projeleri / Nidapark Bomonti fiyatları belli oldu

Nidapark Bomonti fiyatları belli oldu

Konut Projeleri 06.10.2017 14:44

Tahincioğlu tarafından Şişli'de inşa edilen Nidapark Bomonti'nin fiyatları 714 bin lira ile 4 milyon 244 bin lira arasında değişiyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu ‘nun yeni projesi Nidapark Bomonti'de satışlar başladı. İstanbul'un gözde semtlerinden olan ve 100 yılı aşkın tarihi semti Bomonti'de hayata geçen konut projesi alıcılara lüks konfor ayrıcalıkları sunuyor.

Yüzde 5 peşinatla sıfır faiz imkanı

Nidapark Bomonti projesi cazip ödeme avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Projede 714 bin TL'den başlayan daire fiyatlarında yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme, yüzde 80'lik kısmı 60 aya kadar sıfır faiz, 61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faiz imkanı yer alıyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank'tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenler e ise yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Şehrin tam merkezinde

Projenin tanıtım amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, İstanbul'un merkezi noktalarından olan Şişli-Bomonti'de konumlanan Nidapark Bomonti projesinin rezidans, ofis ve alışveriş alanları sunduğunu söyledi.

Projede 5 bölüm bulunuyor

Nidapark Bomonti projesi; Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden meydana geliyor. İstanbul ve tarihi yarımada manzarasını gözler önüne seren Nidapark Bomonti Kule'de 1+1'den  4,5+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. Nidapark Bomonti Teras'da ise geniş terasları ve yatay yerleşimiyle iç bahçedeki peyzaj alanıyla huzurlu bir ortam sunarak 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleriyle alıcıya alternatifler sunuyor. Proje içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzu, havuz çevresinde dinlenme ve güneşlenme terası, fitness salonları gibi lüks sosyal yaşam imkanları sunan projede 1+1 ve 2+1 daireler için birer adet, 3+1 daireler için ikişer adet ve 4+1 daireler için üç otopark yeri tahsis edilirken, kapalı otoparklardan tüm dairelere doğrudan asansör ile ulaşım imkanı bulunuyor. Projedeki daireler, İstanbul Boğazı manzaralı ve Dolmabahçe-Bomonti Tüneli'ne oldukça  yakın mesafede inşa ediliyor.