Velvet Towers / Palma D’oro May İnşaat

Palma D’oro May İnşaat firmasının Velvet Towers projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
3 bloktan oluşan velvet towers'ın görüntüsü

New Idea Tower projesinin adı değişti

Konut Projeleri Rüya Tulumbacı 08.10.2015
Palmodoro May İnşaat ve Ekşioğlu İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen New Idea Tower projesinin adı Velvet Towers olarak değiştirildi.

Kadıköy Fikirtepe'de kentesel dönüşüm projesi olarak inşa edilecek Velvet Towers, 24 bin metrekare alanda 26 katlı 3 blok olarak yükseliyor. Projede 1.250 konut bulunuyor. Tahmini olarak 3 ay içerisinde yıkım ruhsatı alınarak hak sahiplerinin tahliye edileceği düşünülüyor.

Projenin sosyal alanları içerisinde, 24 saat güvenlik, açık – kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, , mağazalar, Türk hamamı, sauna, cafe, her daireye kapalı otopark, hobi ve eğlence salonları, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal olanaklar yer alıyor.

Projede Katarlı ortak

Velvet Towers projesine ortak olan Katarlı yatırımcı, işadamı Şeyh Abdulaziz Al Thani, Katar Kraliyet Ailesi üyesi. Aynı zamanda Katar İktidar Aile Konseyi Genel Sekreteri, BM İyi Niyet Elçisi ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Yardımlaşma Komisyonu Başkanı.

New idea tower Velvet towers Palmodoro May İnşaat Ekşioğlu İnşaat