Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yeşillikler içinde bulunan Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri'nden müstakil villa keyfi!

Konut Projeleri Emine Pile 25.06.2015
ALM İnşaat tarafından İstanbul’un yanıbaşında Karamürsel’de hayata geçirilen Naturalm Çiftlik Evleri mavi ve yeşilin buluştuğu doğal bir yaşam sunuyor
Naturalm Çiftlik Evleri, büyük şehrin koşturmacasından, kalabalığından ve gürültüsünden kaçmak isteyenler için doğal bir yaşam hazırladı.

Çiftlik konseptinde hayata geçirilen ve toplam 45 villadan meydana gelen proje, bahçeli bir ev hayali kuranların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek. 

Karamürsel'in Karaahmetli Köyü'nde kocaman bir bahçe sunan Naturalm Çiftlik Evleri'nde doğayla tamamen uyumlu bir konsept düşünüldü. 

Arsa alanı 45 bin metrekare olan projede daireler 3+1'den 5+1'e kadar seçenekler sunuyor. Daire büyüklüklerinin 104 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Naturalm Çiftlik Evleri, yatırım değeri ile dikkat çekiyor.

Fiyatların 300 bin liradan başlangıç gösterdiği proje Körfez Geçiş Köprüsü'nün yapılması ile de yatırımcıları cezbediyor. Körfez Geçiş Köprüsü'nün tamamlanmasından sonra Naturalm Çiftlik Evleri'nin yüzde 60 prim yapması bekleniyor. 

Naturalm Çiftlik Evleri