Naturalm Çiftlik Evleri / ALM İnşaat

ALM İnşaat firmasının Naturalm Çiftlik Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 10 villa!

Konut Projeleri Emine Pile 25.04.2016
ALM İnşaat tarafından Kocaeli Karamürsel’de tertemiz bir doğaya kapı açan Naturalm Çiftlik Evleri karlı bir yatırımın kapılarını açıyor.
Karamürsel'de çiftlik evi konseptinde inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri 45 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipinden oluşan proje toplam 45 daireden meydana geliyor. A, B ve C olmak üzere 3 farklı alternatiften oluşan Naturalm Çiftlik Evleri, yaz-kış yaşamaya uygun olarak ev alacakların dikkatini çekiyor. Karamürsel'in Karaahmetli Köyü'nde inşa edilen proje ev sahiplerinin tercihlerine göre farklı şekillerde kullanılabiliyor. 7/24 güvenli bir yaşam sunan Naturalm Çiftlik Evleri'nde daire büyüklükleri 104 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 

C tipi villaların fiyatları 350 bin TL'den başlayan projede B tipi villaların fiyatı 470 bin TL'den, A tipi dairelerin fiyatı ise 690 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Büyük ilgi gören projede son 10 daire tertemiz doğa içinde nefes almak ve yaşamak isteyenleri bekliyor. 

naturalm çiftlik evleri alm inşaat kocaeli karamürsel