TEM Point / Gül Proje - Nata Holding

Gül Proje - Nata Holding firmasının TEM Point projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nata Vega Konutları blokları

Nata Vega'da kira garantili daireler!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.02.2015
Dünyanın en büyük inşaat firmaları arasında 116. sırada yer alan Nata Holding'in Ankara'daki Nata Vega projesinde yeni bir kampanya başlatıldı

6 ay kira garantisi

Ankara -Mamak'ta konumlandırılan 377 konutluk bir proje Nata Vega'da altı ay kira garantili daireler satışa çıktı. Başkentliler tarafından büyük ilgi gören daireler hakkında Nata Holding Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Tanık, “Şirket olarak yatırımcıya katkı sağlamak istedik. Yaptığı yatırımı cazip hale getirebilmek amacıyla, stoklarımızda sınırlı sayıda olan, sıfır dairelerimizi kira garantisi ile satışa çıkardık." diye konuştu.

Kiraya veremem korkusu

Müşterilerin kiraya veremem korkusu yaşadığını dile getiren Tanık, “Gelen müşterilerimizin profilini inceledik, kendi içimizde anketler yaptık, satış ofisinde bizzat kendi gözlemlerimde gösterdi ki, Ankara'nın bütün askları için geçerli olan yatırımcının tek kaygısı, evlerini kiraya verememek endişesiydi. Bizde buradan yola çıkarak elimizde az sayıda kalan, sıfır dairelerimiz için bu kampanyayı düzenledik. Yatırımcı, bizzat otursa da dairesinde yada kendi isteği ile kiraya vermiş olsa da kampanyadan yararlanabiliyor" dedi.

yusuf tanık

Pilotlar ev kiralamak için sıraya girdi

Son dönemde özellikle hekimlerin ve pilotların ev aldıklarına dikkat çeken Tanık, “Bir konut projesinde aranılan her türlü özellik var projemizde.  Her yaş grubunun ihtiyacını karşılayabilecek Ikea'nın, Metro Gross Marketin ve Nata Vega Alışveriş merkezinin hemen yanında oturmak, hem yatırımcı için cazip hale geldi, hem de kiracı için. Bu sebeple konutlarımızı tercih eden meslek grupları da oldukça ilginç. Özellikle Pilot ve hekimlerimiz projemizden ev kiralamak için sırada bekliyorlar” diye kaydetti.

Nata Vega İletişim Bilgileri;

Web: http://www.natavegakonutkuleleri.com/
Telefon: 0 (312) 390 55 55

Nata Vega nata holding ankara satılık evler