Narova 2. Etap / Yapıtek

Yapıtek firmasının Narova 2. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Narova

Narova'nın 2. etabı martta sahipleriyle buluşacak

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 04.11.2016
Çimentaş'ın grup şirketleri arasında olan Yapıtek İnşaat'ın yürütücülüğünü üstlendiği Narova 2. Etap projesi, Mart 2017'de sahiplerini bulacak.
Bornova'da toplamda 80 bin metrekare arazi üzerine yayılan ve 9 etapta bin 100 konuttan oluşacak olan projenin ikinci etabında daireler, Mart 2017'de sahiplerine teslim edilecek. Ekim 2015'te yapılan Narova ilk etap satışlarının beklediklerinden iyi olduğunu belirten Yapıtek Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Karabayır, ilk etaptan lansmanda ev alanların teslimat sırasında yüzde 45 oranında kazandılar, ikinci etabın da aynı şekilde kazandıracağım düşünüyoruz" dedi. 

5 ay sonra taşınabiliyorlar Narova ikinci etaptan ev alanların 5 ay sonra yeni evlerine taşınabileceğini vurgulayan Karabayır, "Konut piyasası için bu çok avantajlı bir süre. Üstelik çok yakında lansmanını yapacağımız üçüncü etabın planlamasına da başladık. Yeni etapları hayata geçmeye başladıkça, mevcut etapların değeri daha da artacak" şeklinde konuştu. 20 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen ikinci etapta, sadece konut değil sosyal alan ihtiyaçlarına da çözüm aradıklarım belirten Karabayır, "Projenin tamamında iç içe geçmiş bloklar şeklinde bir yapılaşmadan ziyade, ferah ve nefes aldıran bir planlamaya gittik. 20 katlı kulenin 10. katının tamamen sosyal alanlara, yani okuma odası, kütüphane, mini toplantı odaları ve playstation odası gibi sosyalleşme alanlarına ayırdık." dedi. 

Açık kapalı ve çocuk yüzme havuzu bulunacak projede yaz kış güvenle yüzülebileceğini belirten Karabayır, "Sitenin en önemli özeliklerinden birisi de 24 saat güvenliği ve her daireye ayrılmış kapalı otoparkı ve depo" dedi.

Narova Narova 2. etap bornova Narova