My Towerland Ataşehir'de 586 bin TL'ye! Altın anahtarlar!

My Towerland Ataşehir'de 586 bin TL'ye! Altın anahtarlar!

Konut Projeleri 10.12.2012 15:25

Ağaoğlu’nun My Towerland Ataşehir Projesi’nde çok özel ve değerli bir kampanya başlıyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 konut altın anahtarlarıyla sahiplerini bekliyor

 

Anadolu yakasının en değerli ve merkezi yerinde yer alan My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 ev için düzenlenen kampanya kapsamında daire sahipleri yeni evlerinin kapısını saf altından yapılmış anahtarlarıyla açacaklar. 
 
My Towerland Ataşehir'in yapımına 2009 yılının Aralık ayında başlandı. İnşaatı tamamlanan projede büyüklükleri 80 metrekare ile 322 metrekare arasında değişen toplam 2.535 konut yer alıyor. İstanbul'un uluslararası finans merkezi olmaya hazırlanan Ataşehir'de yer alan My Towerland'deki son 150 konut için fiyatlar 586,000 ile 1.938.000 TL arasında değişiyor. Cazip ödeme koşullarının sunulduğu My Towerland Ataşehir'de daire sahipleri evlerinin kapılarını Ağaoğlu tarafından özel olarak yaptırılan altın anahtarları ile açacaklar. My Towerland projesinden %5 peşinat ile, Mart 2014'te %30'luk ara ödeme ve kalan tutar banka kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca Ağaoğlu kredisi ile % 50 peşin geri kalan tutar 18 aya kadar faizsiz taksit imkanı da diğer seçenek olarak sunuluyor. 
 
My Towerland Ataşehir hem yatırım hem de oturum için cazip 
 
Ataşehir'de kurulan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yarattığı yüksek ilginin yanı sıra bölgede son yıllarda alışveriş merkezlerinin, sosyal ve spor alanlarının artması My Towerland Ataşehir'i yatırım ve oturum açısından cazip hale getiriyor.
My Towerland İletişim Bilgileri;
 
Telefon: 444 6 777
 
Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika.com