mustafa denizli avrupark bahçekent reklam yüzü

Mustafa Denizli, Avrupark Bahçekent'e damga vurdu!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.04.2015
Ünlü teknik adam Mustafa Denizli, reklam yüzü olduğu Bahçekent Avrupark lansmanında yaptığı esprilerle kırdı geçirdi.
Türkiye'nin en önemli teknik direktörleri arasında yer alan Mustafa Denizli, Avrupark Bahçekent'in lansmanında çok özel açıklamalarda bulundu. Yıllar sonra ilk kez farklı bir sektördeki toplantıda sorulan sorulara cevap vereceğini belirten Denizli ‘Emlak muhabirleri de, spor muhabirleri gibi zor sorular soruyor' diye konuştu.

Burada olmaktan mutluluk duyuyorum

İnşaat sektörüne yabancı olmadığını söyleyen ve Çeşme Yarımadası'ndaki konutların yüzde 30'unun inşaat malzemesini verdiklerini anlatan Denizli ‘Bahçekent'ten bir evim olur mu diye düşünüyorum. Bu reklam, benim meslek hayatımda oynadığım 7'nci film. Bu projede olmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca Cihan İnşaat yetkililerini tanımaktan da çok memnunum' diye konuştu.

Olimpiyat esprisi kırdı geçirdi

Daha önce kendi basın toplantılarına akşamdan çalıştığını belirten Denizli ‘Genelde beklediğim sorular gelmezdi ancak bugünde bilmediğim konuda sorularınızı bekliyorum' dedi. İstanbul'a Olimpiyat gelir mi sorusuna ‘İlk olarak stadyumu geldi. Olimpiyatlar ilk olarak Atina'da başladı ancak bir türlü 500 kilometre öteye yani bize gelemedi' diyerek esprili yanıt veren Denizli ‘Maddi olarak Olimpiyat gerçekleştirecek gücümüz var ancak son günlerde yaşanan hadiselerle bizden daha da uzaklaşıyor. Bu tür olaylar olimpiyat şansımızı azaltıyor' ifadelerini kullandı.

Müthiş bir uyum var

1971'de Akdeniz Olimpiyatları'nın ülkemizde yapıldığını dile getiren Mustafa Denizli ‘Emlak Konut GYO ve Cihan İnşaat müthiş bir uyum yakalamış. Böyle bir projenin herkese hayırlı olmasını diliyorum' dedi.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

mustafa denizli avrupark bahçekent avrupark bahçekent projesi