Moda Bademli / Ömer Kumova İnşaat

Ömer Kumova İnşaat firmasının Moda Bademli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Moda Bademli

Moda Bademli, ormanın bir parçası olacak!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 19.05.2015
Moda Bademli, Ömer Kumova İnşaat’tan Bursa’ya değer katacak yepyeni bir proje.
Moda Bademli'nin inşaat alanı tek tek ağaçların özenle sökülüp, taşınmasıyla oluşturuldu. Böylece Moda Bademli, gelecek ev sahiplerini şimdiden bir ormanın parçası haline getirdi. 

Yayıldığı alanla Bademli'nin bugüne kadar ki en büyük projesi olacak olan Moda Bademli, farklı konut yapıları, sosyal ve kültürel alanları, açık-kapalı havuzların yanı sıra basketbol ile futbol sahalarını barındıran spor tesisleriyle doğanın ve huzurun yanı başına konumlanmış bir mini şehir konseptine sahip. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Moda+Bademli'>Moda Bademli</a>

Denizin esintisini, ağaçların hışırtısını, güneşin ışıltısını her an hissedeceğiniz Moda Bademli, şehrin değerini her geçen gün artıran merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Bu açıdan hayata dair her şey Moda Bademli sakinlerinin her an elinin altında olacak. 

Moda Bademli'de 1 dönüm araziye 1 villa

Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen Moda Bademli projesi 157 konut ve 19 adet villadan meydana geliyor. Projedeki bloklar 3 katlı olarak inşa ediliyor. 3+1 daireler 195 metrekare, 4+1 daireler 250 metrekare, 5+1 dubleksler 380 ila 480 metrekare büyüklüğe sahip. 1 dönüm araziye 6+1 645 metrekare alana sahip olan villaların ise özel yüzme havuzu ve 4 araçlık park alanı bulunuyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Moda+Bademli'>Moda Bademli</a>

Moda Bademli'de neler var?

Her daireye 2 kapalı otopark, villalara 4 kapalı otopark, 24 saat güvenlik, kapalı yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları, açık yüzme havuzları, kapalı spor salonları, 0-6 yaş çocuk oyun odası, çocuk oyun parkları, özel peyzaj, profesyonel yönetim, resepsiyon, fitness salonu, soyunma odaları, saunalar, revir, jeneratör, 600 ton su deposu, mini market mevcut.

Yapımına 30 Haziran 2015'te başlanacak olan projede teslimlerin 30 Aralık 2017'de yapılması hedefleniyor. 

70 bin metrekarelik bir alanda kurulan sitenin 52 bin metrekare yeşil alanı bulunuyor. Projede 1.150 metrekare sosyal alan, 56 adet 3+1 daire, 36 adet 4+1 daire, 46 adet 5+1 dubleks ve 19 adet 6+1 villa sıralanıyor.

Moda Bademli