Mint Kağıthane / Mint

Mint firmasının Mint Kağıthane projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
erden timur ve mint

Mint Kağıthane'de 290 bin TL'ye!

Konut Projeleri Sinem Öztürk 09.03.2016
Mint markası Kağıthane projesiyle yola çıktı. Projede fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor.
2014 yılından itibaren şehir merkezinde prim potansiyeli yüksek noktalarda Mint markasıyla mesken inşa etmek amacıyla faaliyete geçen Mint markası, ilk projesi için düğmeye bastı. Mint Kağıthane adı verilen proje, 14 katlı tek blokta 104 konuttan meydana geliyor. Projedeki 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Ağırlıklı olarak 1+1 dairelerin bulunduğu projede teslimler bir yıl sonra yapılacak. Mint Kağıthane projesinde 1+1 daireler brüt 50-54, net 30-32 metrekare, 2+1 daireler brüt 81, net 58 metrekare büyüklüpe sahip.

Mint Kağıthane'de 1+1 daireler 290 bin TL ile 364 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Az sayıdaki 2+1 daireler ise 490 bin TL'den alıcı buluyor. Axis AVM'ye 100 metre mesafede yer alan Mint Kağıthane projesi Çağlayan Adliyesi'nin 1,5 kilometre, Mecidiyeköy'ün 2,5 km ve Kanyon Alışveriş Merkezi'nin 3 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 2017 yılında açılacak olan Kabataş-Mahmutbey metro hattının ve 3'üncü havaalanına ulaşımı kolaylaştıracak olan raylı sistemin bir durağı da Mint Kağıthane'ye sadece 600 metre uzaklıkta bulunuyor.

Geleneksel apartman anlayışına yepyeni ve taze bir yaklaşım getirmek için doğan Mint, güneş enerjisi panelleri ve yağmur suyu dönüşüm sistemleri sayesinde, enerji ve su tasarrufu sağlayarak aidatların düşük gerçekleşmesi sağlayacak. 

Mint hakkında;

Mint markası; gayrimenkul sektöründe Nef markasıyla birçok projeye imza atan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur'u ve 26 yılı aşkın finans sektörü deneyiminden sonra gayrimenkul sektörüne adım atan Sefer Altıoğlu'nu aynı çatı altında buluşturuyor. Mint; çevre dostu yenilikçi hizmetleriyle Kâğıthane ve Çağlayan bölgesinde hayata geçirilen diğer dönüşüm faaliyetlerine de örnek teşkil edecek projeler üretecek.

Mint Kağıthane mint markası Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur Sefer Altıoğlu