Beyaz Rezidans Haliç / Beyaz İnşaat A.Ş.

Beyaz İnşaat A.Ş. firmasının Beyaz Rezidans Haliç projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mihmandar Eyüp

Mihmandar Eyüp, bayramdan sonra satışta!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 26.09.2015
Beyaz İnşaat imzalı Mihmandar Eyüp projesi Kurban Bayramı sonunda satışa çıkacak.
Mihmandar, misafir ağırlayan, konuğunun her istediğini yerine getiren anlamına geliyor. Eyüp'te Mihmandar ismine yakışır bir proje olarak inşa edilmeye başlanan proje, farklı mimarisiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Mihmandar Eyüp projesi bölge haklının ihtiyacına cevap verecek nitelikte tasarlandı. L şeklinde 3 blokta 78 daireden oluşan Mihmandar Eyüp'te konutların yanı sıra 10 adet dükkan bulunuyor.

Mihmandar Eyüp projesinde fiyatlar

Kurban Bayramı'ndan sonra satışa çıkacak olan Mihmandar Eyüp projesinde 2+1'ler 131 ile 155 metrekare, 3+1'ler 164 ile 206 metrekare, 4+1'ler ise 201 ile 206 metrekare olarak tasarlanmış olup, fiyatları 650 bin lira ile 2 milyon 650 bin lira arasında değişiyor.

Kadın ve erkekler için ayrı sosyal donatılar

Kadın ve erkekler için ayrı sosyal donalatıların yer aldığı proje, EdirnekapI Metrobüs Durağı'na 750 metre, okullara, hastanelere ve Eyüp Sultan Camisi'ne yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Mihmandar EYÜP

Mihmandar Eyüp

Nisan 2017 teslim

5 bin metrekare arsa üzerine kurulan projede inşaat alanı 28 bin metrekare olarak belirlendi. Projenin 2017 yılının Nisan ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Mihmandar isminin hikayesi nereden geliyor?

Mihmandar kelimesi "misafir ağırlayan, konuğun her istediğini yerine getiren" demektir. Türk-İslam dünyasında ayrı bir yeri vardır. Hz. Muhammed (S.A.V) Medine'ye hicrete gittiğinde evinde misafir eden kişi Eyüp Sultan Hazretleri'dir. İstanbul'un Eyüp ilçesi ismini kabri bu semtte bulunan ve bir sahabe olan Eyüp Sultan Hazretleri'den alır. Bu sebeple Eyüp Sultan Hazretleri, Mihmândâr-ı Resûlullah adıyla anılır.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Beyaz İnşaat Mihmandar Eyüp projesi