Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Metropol İstanbul

Metropol İstanbul'da ticari ofisler satışta!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 31.03.2016
3 kulede, alışveriş merkezi, rezidans, ofis ve home ofislerden oluşan Metropol İstanbul'da ticari ofisler satışa açıldı.
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen Metropol İstanbul, Ataşehir'de konumlandırılıyor. Şık rezidansları, dubleksleri ve dünya markalarını buluşturan AVM'siyle ideal yaşamın yeni merkezi olan Metropol İstanbul, şimdi de ticari ofisleriyle iş dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor. Satışa yeni sunulan Metropol İstanbul ticari ofis alanları ile işe ve ticaret hayatı yeniden tanımlanıyor. 

Jennifer Lopez ile komşu olabilirsiniz

Metropol İstanbul'da 68 metrekare ile 419 metrekare arasındaki ticari ofisler satışta. Varyap - Gap İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirilen Metropol İstanbul'da dünyaca ünlü Latin yıldız Jennifer Lopez'in de bir dairesi bulunuyor.

metropol istanbul

250 metre uzunluğuyla Avrupa'nın en yüksek binalarından biri olacak kulesiyle dikkatleri üzerine çeken Metropol İstanbul'da ilk teslimler bu yıl sonunda gerçekleştirilecek. Rezidans, home ofis ve ana kule olmak üzere 3 kuleden oluşan Metropol İstanbul, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin hemen yanında yer alıyor.

İnşaat alanı 700 bin metrekare olan projenin yatırım değeri 1,5 milyar TL. Bölgeyi kalkındıracak, konaklama ve alışveriş anlamında önemli bir proje olan Metropol İstanbul içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, okul, restoran, kreş, sauna, sinema, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kafe, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, market ve daha pek çok sosyal birim mevcut. 

Metropol İstanbul TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Ataşehir