Propa Vista / Propa İnşaat

Propa İnşaat firmasının Propa Vista projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
propa-vista-kartal

Metronun yanı başında, Kartal Propa Vista!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 21.11.2016
Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista projesi metro durağına 10 metrelik uzaklığıyla yatırımcılarına büyük avantajlar sunuyor.
Propa tarafından inşa edilmekte olan Propa Vista projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satış ofisi ve örnek dairesi hazır olan proje metronun yanı başındaki konumuyla da öne çıkıyor. 90 metrelik E5 cephesiyle dikkat çeken Propa Vista'nın mimari tasarımı da göz dolduruyor.

Misafir evi, mutfak atölyesi, donanımlı ofis, toplantı odaları ve kullan-öde sistemi gibi birçok yeniliği içerisinde barındıran Propa Vista'da ev almak isteyenlere özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Kartal'da konumlanan projenin kısa sürede yüksek prim oranlarına ulaşması bekleniyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılmakta olan ikinci pist ve yeni metro hattıyla değerine değer katacak olan Propa Vista'nın yüzde 25'lik bölümü ön lansman döneminde satıldı. Vista Çarşı ve Vista Meydan'ın da bulunduğu Propa Vista'da ilk dönem avantajları devam ediyor.

propa vista propa vista fiyatları propa vista kartal nerede propa vista kartal fiyatları