Mesa Orman Çubuklu
Haberler / Konut Projeleri / Mesa Orman Çubuklu'ya 'En İyi Konut' ödülü!

Mesa Orman Çubuklu'ya 'En İyi Konut' ödülü!

Konut Projeleri 15.12.2019 10:15

Mesa Orman Çubuklu projesi Sign of the City Awards'da 'devam eden en iyi konut' ödülüne layık görüldü.

Türkiye'deki inşaat ve gayrimenkul projelerinin en iyilerinin ödüllendirildiği Sign of the City Awards ödül töreninde MESA imzası taşıyan MESA Orman projesi devam eden en iyi konut kategorisinde ödüle layık görüldü. Türkiye'nin alanındaki en prestijli değerlendirmesi olarak nitelendirilen bu önemli yarışmada, 5 ana kategoride dağıtılan ödüllerden birini MESA imzası taşıyan MESA Orman aldı.

EY Türkiye'nin stratejik ortaklığı, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın katkılarıyla Hürriyet Gazetesi'nin öncülüğünde bu yıl altıncısı düzenlenen Sign of the City Awards kapsamında, 5 ana kategoride Türkiye'nin en iyilerini belirlemek için tamamlanmış ya da yapım aşamasındaki farklı projelere ait başvurular değerlendirildi. Sektörün seçkin isimlerinden oluşan yarışma jürisi Türkiye'nin en iyi projelerini belirledi. Sign Of The City Awards'da MESA, Mesa Orman projesinin aldığı ‘En İyi Konut' (devam eden) kategorisindeki ödülü ile dikkat çekti.

MESA Orman: “En İyi Konut” (devam eden)

İstanbul'un en temiz havalarından birine sahip Anadolu Yakası'nın en özel lokasyonlarından Çubuklu'da yükselen MESA Orman, hemen yanı başındaki doğal göl ve orman ile doğanın tüm tonlarını kucaklıyor. Az katlı bloklarda sadece 219 daire ile butik ve özgün bir yaşam sunan MESA Orman, yeşil ile kurduğu bağ sayesinde metropol yaşamından uzak saklı bir dünya vaat ediyor. “En İyi konut (Devam eden) ” ödülüne layık görülen Mesa Orman projesi için ödülü MESA adına Mesa Mesken Genel Müdürü Zafer AK ve Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Ozan Turhan aldı.  

Metropol yaşamından uzak saklı bir dünya: MESA Orman

Hem şehrin merkezlerine yakın olup hem de doğanın içinde bir yaşamı mümkün kılan MESA Orman'da odağına aileleri alarak tasarlanan, 2+1'den 6+1'e kadar farklı seçeneklerde ve 125-300m² aralığında farklı büyüklüklerde daireler az katlı, güneşi ve doğayı doyasıya yaşayabileceğiniz yatay mimari tasarım ile yer alıyor. MESA Orman, en kullanışlı ve en akıllı m² kullanımı ile şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşama davet ediyor. Proje ayrıca geniş balkon, teras ve bahçe seçenekleri ile doğayla bütünleşen bir proje olarak Beykoz/Çubuklu'da MESA Orman'lı olmayı tercih edenleri bekliyor. 

Ormanın yanıbaşında, ulaşımın kalbinde

Ayrıcalıklı bir konuma sahip olan MESA Orman, köprülere olan yakınlığı ile karadan, Çubuklu-İstinye arası feribot seferleri ile denizden şehrin tüm dinamizmine kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor. MESA Orman, Çubuklu-İstinye Feribot İskelesi'ne 3 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5 dakika, Levent ve Maslak'a 15 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca projenin Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığı sayesinde 3. Havalimanı'na kolayca ulaşmak mümkün.