Merkez Zekeriyaköy / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Merkez Zekeriyaköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Merkez Zekeriyaköy

Merkez Zekeriyaköy’ün indirimli fiyatları!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 12.04.2015
Ortadoğu Grup’un hayata geçirdiği Merkez Zekeriyaköy çok özel fiyatlarla ev sahibi yapmaya devam ediyor.
İstanbul'da hem şehre yakın hem de doğayla iç içe yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Zekeriyaköy inşa edilen Merkez Zekeriyaköy'de ev sahibi olmak çok kolay.

Projede yer alan çatı dubleksi dairelerin metrekaresi 4 bin 717 liradan, bahçe dubleksi dairelerin metrekaresi ise 5 bin 715 liradan başlangıç gösteriyor.

 2+1 çatı dubleksi dairelerin büyüklüğü 140 metrekare, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin büyüklüğü ise 176 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiyor.

Yüzde 83'ünün yeşile ayrıldığı projenin sosyal olanakları arasında; mini golf sahası, tenis kortu, basketbol sahası, açık hava fitness alanları, çiçek bahçeleri, pergolalar, açık yüzme havuzları, güneşlenme terasları, dinlenme alanı ve süs havuzları bulunuyor.

Merkez Zekeriyaköy nerede?

Eşsiz konumuyla dikkat çeken proje, Zekeriyaköy Çarşısı'na 700 metre yürüme, Üçüncü Boğaz Köprüsü Yavuz Sultan Selim bağlantı yoluna 2 dakika da mesafede yer alıyor.

Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli'ne ve Hacıosman-Taksim Metrosu'na yakın mesafede konumlanan proje, Büyükdere Caddesi'ne 11 dakika, Maslak'a 14 dakika, Mecidiyeköy'e ise 25 dakika mesafede yer alıyor.

Ayşe Özlem Kuruca/Emlaktasondakika.com

 

Merkez Zekeriyaköy Merkez Zekeriyaköy fiyat Merkez Zekeriyaköy ne kadar Ortadoğu Grup