marmara evleri 4 gönlünce yaşa keyfince öde kampanyası
Haberler / Konut Projeleri / Marmara Evleri 4’te ‘’Gönlünce Yaşa, Keyfince Öde!’’

Marmara Evleri 4’te ‘’Gönlünce Yaşa, Keyfince Öde!’’

Konut Projeleri 14.12.2020 10:40

''Gönlünce Yaşa, Keyfince Öde!'' kampanyasıyla Marmara Evleri 4 projesinde ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunuluyor.

Marmara Evleri 4 projesinde, ev almak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya başladı. ‘'Gönlünce yaşa, keyfince öde!'' sloganıyla gerçekleştirilen kampanya ile ‘'Şimdi al, yarısını taşındıktan sonra öde'' imkanı sunuluyor. Marmara Evleri 4 kalitesiyle tanışmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan kampanya, yoğun ilgi görüyor. Geniş yeşil alanlarıyla öne çıkan projede fiyatlar 780 bin TL'den başlıyor.

marmara evleri 4 gönlünce yaşa keyfince öde kampanyası

Yüksek malzeme kalitesi, geniş daire seçenekleri

2+1'den 4+1'e geniş daire seçeneklerinin yer aldığı Marmara Evleri 4 projesi, İstanbul'da değeri hızla yükselen Beylikdüzü lokasyonunda hayata geçiriliyor. Birinci sınıf malzeme ve kaliteyle hayata geçirilmekte olan projede tüm detaylar özenle düşünüldü.

Tüm detaylar düşünüldü

Ankastreli mutfakları ve kullanışlı dairelerin yer aldığı Marmara Evleri 4 projesinde erkekler ve kadınlar için ayrı fitnes salonu, sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, semt pazarı, bay-bayan mescid gibi alanlar, konut alıcılarının kullanımına sunuluyor. Ayrıca projede kapalı otopark ve 24 saat güvenlik hizmeti de yer alıyor. İhlas Yapı-Kiler GYO ortaklığında hayata geçirilen Marmara Evleri 4 projesinde geniş balkonlar, büyük mutluluklara dönüşüyor.