makyol basın toplantısı

Makyol, yepyeni bir kampanya hazırlığı içinde!

Konut Projeleri 28.09.2018 11:29

Mayol, Makyol Santral ve Makyol Yaşam projesine ilişkin son gelişmeler hakkında bilgiler vermek üzere basın mensupları ile bir araya geldi.

Makyol'un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, Makyol Yaşam ve Makyol Santral projesi ile ilgili son bilgileri basın buluşmasında anlattı.

2018 yılında Makyol Yaşam ve Makyol Santral'in yatırım miktarlarının yüzde 60'ı kadar bir satış cirosuna ulaştıklarını belirterek, bu yıl ise satışların ağırlıklı olarak inşaatı devam eden Makyol Santral projesinden gerçekleştiğini dile getiren Kemal Şahismailoğlu şöyle konuştu:

“Öncelikle Makyol Yaşam'dan ev sahibi olanlar ve yaşamaya başlayanların büyük bir kısmı Makyol güvencesini ve inşaat kalitesini deneyimledikten sonra ya Makyol Santral'deki fırsatlardan faydalanmayı tercih ettiler ya da Makyol Santral için birer referans noktası haline geldiler. Bunun da en önemli sebebi Makyol Yaşam'dan ev sahibi olanlara, aradan geçen zaman zarfında neredeyse yüzde 100 kazandırmış olmamızdır. Bu çerçevede yılbaşından bu yana Makyol Santral'den ev sahibi yapacak birçok kampanya düzenledik, Emlak Konut'un kampanyalarına dahil olduk ve yılın son çeyreğini kapsayacak yepyeni bir kampanya hazırlığı içindeyiz. Makyol Gayrimenkul olarak 2018 yılını geçen yıla oranla yüzde 20 ciro artışı ile bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.