Luxera Meydan / Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat

Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat firmasının Luxera Meydan projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Luxera Meydan

Luxera Meydan’da daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri Emine Pile 18.08.2017
Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından hayata geçirilen Luxera Meydan projesinde daire fiyatları 333 bin liradan başlıyor.
Luxera markalı konut projeleri ile adından söz ettiren Luxera Gayrimenkul, Bağcılar'daki projesi Luxera Meydan ile adından söz ettirecek. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Luxera Meydan, toplam 242 konuttan meydana gelecek. Bölgenin en önemli iki caddesinin kesiştiği noktada yükselen ve 3 metro hattının yanı başında yükselen Luxera Meydan'da konutların yanı sıra 50 mağaza bulunuyor. 22 katlı iki kuleden oluşan projede daireler 333 bin TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

Luxera Meydan'da 15 Eylül'e kadar devam eden 1+1 daireler için geçerli olan kampanya kapsamında 1+1 daireler 333 bin liradan başlangıç gösteriyor. 2+1 dairelerin fiyatı 580 bin liradan, 3+1 dairelerin fiyatı ise 760 bin liradan başlıyor.

Yüksek prim potansiyeline sahip olan Luxera Meydan'da teslimlerin ise Aralık 2019'da başlaması öngörülüyor. 

Luxera Gayrimenkul Luxera Meydan daire fiyatları