Lokum Evler / DKY İnşaat - Metropolist Yapı

DKY İnşaat - Metropolist Yapı firmasının Lokum Evler projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY inşaat Ramazan kampanyası

Lokum Evler ve DKY Kartal'da yüzde 3 indirim!

Konut Projeleri Emine Pile 26.06.2015
DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Evler ve DKY Kartal projesi için Ramazan’da çifte kampanya…
Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenleyen DKY inşaat, her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.

Lokum Evler'de yüzde 15 indirim!

Kampanya kapsamında Lokum Evler projesinde Ramazan ayı boyunca yüzde 3, peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca Ramazan'da ev alanlar yüzde 25'lik peşinatlarını projenin teslim tarihine kadar erteleyebiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, AVM'ler, üniversiteler, Tuzla sahil yolu, E-5 ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı ile bölgenin merkezi haline gelecek Lokum Evler projesinde ev sahibi olmak isteyenler için 60 aya yüzde 0,89, 120 aya ise 1,03'den başlayan oranlar ile banka kredisi imkanı da sunuluyor.

DKY Kartal'da Ramazan ayı boyunca yüzde 3 indirim!

Anadolu Yakası'nın yükselen değeri Kartal'da, içerisinde konut, ofis, alışveriş alanları bulunan bölgenin en prestijli projesi DKY Kartal'da ise Ramazan boyunca yüzde 3 indirim imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Projede 60 aya yüzde 0,99 ve 120 aya yüzde 1,02'den başlayan özel oranlarla banka kredisi imkanı sunuluyor. Ayrıca Ramazan ayı boyunca DKY Kartal'dan ev sahibi olanlar,  peşinatı teslim tarihine kadar erteleyebiliyor.

DKY İnşaat yüzde 3 indirim Lokum Evler DKY Kartal