Loft Up

Loft Up, home office bakış açısını değiştiriyor!

Konut Projeleri 23.04.2015 14:55

Tatar Yapı tarafından Ümraniye Şerifali’de hayata geçirilen Loft Up/7.60 projesi 150 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

İstanbul Ümraniye'de Uluslararası Finans Merkezi'nin hemen yanıbaşında inşa edilen Loft Up projesi 1.000 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. 22 Nisan Çarşamba günü tanıtılan ve farklı nitelikleriyle dikkat çeken proje basın mensupları tarafından yoğun ilgi gördü.

Loft Up kavramı ile home office bakış açısına yepyeni çözümler sunan Loft Up/7.60 projesinde her ihtiyaca uygun daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri 140 metrekare ile 190 metrekare arasında değişen loft daireler bulunuyor.

Proje gerek mimarisiyle gerek yatırım açısından bölgenin en dikkat çeken projelerinden olmasıyla ön plana çıkıyor. Lokasyon olarak merkezi bir noktada hayata geçirilen Loft Up, İstanbul Finans Merkezi'ne 5 dakikalık mesafede konumlanıyor. 

Tamamı loft konseptte home – office daireler ve iş merkezi – ofislerden meydana gelen Loft Up'ta metrekare fiyatı 6 bin liradan başlıyor. 

Projede ayrıca metrekare hesabına ek olarak; loft konsept dairelerde metreküp hesaplamalarıyla konforlu ve geniş yaşam alanlarını öne çıkarıyor.