lensistanbul-nerede
Haberler / Konut Projeleri / Lens İstanbul Kurtköy nerede?

Lens İstanbul Kurtköy nerede?

Konut Projeleri 25.11.2016 16:54

Lens Yapı'nın Kurtköy'de Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yanı başında, Osmanlı Bulvarı üzerinde inşa ettiği projede satışlar devam ediyor.

Lens Yapı'nın Kurtköy'de Osmanlı Bulvarı üzerinde inşa etmekte olduğu Lens İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın hemen karşısında yükseliyor. 33 bin metrekare alana kurulan ve 1162 daireden meydana gelen projede teslimlerin Haziran 2018'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen konutların bulunduğu Lensistanbul'da evler stüdyo işe 4+1 arasın tasarıma sahip. World Atlantis AVM'nin yanı başında inşa edilen projede banka kredisi kullanılabiliyor. Firma bünyesinde özel ödeme seçeneklerinin de sunulduğu projede daireler dışında 85 dükkan yer almakta.

Mahalle kültürünü yaşatacak olan Lensistanbul projesinde Lens Çarşı tüm ihtiyaçlara cevap verecek. Çocuk ve yetişkinler için ayrı havuzların bulunduğu Kurtköy Lens İstanbul Evleri'nde fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, otopark gibi birçok sosyal donatı alanı yer almakta.