Lavinya Marmara 1 / Kullar İnşaat - Faik Yılmaz - Has Otomotiv

Kullar İnşaat - Faik Yılmaz - Has Otomotiv firmasının Lavinya Marmara 1 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Lavinya Marmara

Lavinya Marmara'da anneler günü indirimi!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 09.05.2015
Lavinya Marmara projesinde yüzde 8 anneler günü indirimi sizleri bekliyor...
Lavinya Marmara projesi Anneler Günü kampanyası ile yüzde 8 indirim ve sürpriz hediyeler sunuyor.

İnşaat sektörünün Kullar İnşaat ve İLF ortaklığında Büyükçekmece'de yükselen Lavinya Marmara projesinde yüzde 8 ve sürpriz hediyelerle Anneler Günü'ne özel düzenlenen kampanyası 09-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.  

lavinya marmara

İstanbul'un planlı yapılaşması ile öne çıkan Büyükçekmece'de, muhteşem deniz manzarası, yeşillikler içinde, şehre yakın ama bir o kadar da şehrin gürültüsünden, yoğunluğundan uzak da, deprem riski yaşamayan sağlam yapıların yer aldığı ve bu yapılarda oturmak isteyenlerin tercih ettiği bir bölgedir. Lavinya Marmara projesini geliştirerek bölgeye daha da değer katan inşaat sektörünün fark oluşturan öncü markalarından Kullar İnşaat ve İLF ortaklığı, Anneler Günü'ne özel düzenlediği kampanya kapsamında, yüzde 8 indirim ve sürpriz hediyelerle Anneler Günü kampanyası başlattı.

Ev almak isteyenlere yönelik cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya kapsamında yüzde 50 peşinata 11 ay 0 faiz imkânı sunulurken, 120 ay 0,86 faiz oranı ile banka kredisi kullanılmaktadır. Satışta %1 KDV avantajı yer alıyor.

lavinya marmara

Büyükçekmece'de inşaatı devam eden Lavinya Marmara'nın yüzde 45'i satıldı. Projede 115 konut ve 17 ticari alandan oluşmaktadır. Lavinya Marmara projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olarak farklı daire tipleri yer alıyor. 94 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire seçenekleri bulunurken, daire 410 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Lavinya Marmara, 8.500 metrekare arsa alanı, 30.956 metrekare inşaat alana sahip olan projede 1.000 metrekare sosyal tesislere ayrılmış olup, projede fitness center, sauna masaj ve buhar odaları,  Türk hamamı, yarı açık- yarı kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çocuk oyun parkı mevcut. Haziran 2016'da teslim edilecek projede verilen sözden çok daha önce Ocak 2016'da tamamlanmış olacak. 

Lavinya Marmara