Kule Evo / Mutlu Grup İnşaat - Tokur Ağaç

Mutlu Grup İnşaat - Tokur Ağaç firmasının Kule Evo projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kule Evo

Kule Evo'da yaşamın başlamasına az kaldı

Konut Projeleri Emine Pile 14.04.2016
BESA Grup tarafından Eskişehir Yolu’nda hayata geçirilen Kule Evo projesi Mayıs’tan itibaren sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor.
Çok sayıda iş merkezi ve kamu kurumunun yanı sıra, Türkiye'nin önemli üniversitelerine de yakın konumda yer alan Kule Evo'nun bölgenin önemli ihtiyaçlarını karşılayacağını vurgulayan BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, projenin taleplere uygun yapısıyla konut, ofis ve mağaza talebine yanıt vereceğini kaydetti.

Bezci, “'Yeni nesil ev ofis' sloganıyla hayata geçirilen Kule Evo'nun bulunduğu bölge Ankara için çok önemli. Günde binlerce aracın geçtiği, yüz binlerce öğrenciye yakın Eskişehir Yolu bölgesi, aynı zamanda çok sayıda çalışanın da yol üstü güzergahı. Böylesine önemli bir bölgenin tüm ihtiyaçlarını Kule Evo ile karşılamak için yola çıktık. Mayıs'tan itibaren yaşamın başlayacağı Kule Evo, bölgenin canlılığına canlılık katacak. Öğrenciler, yalnız yaşayanlar, evi ile ofisini bir araya getirmek isteyenler için tasarlanan Kule Evo ile Eskişehir Yolu ilk home-ofis konseptiyle tanışacak” dedi.

Kule Evo'nun 30 katlı tek kule ve yatay baza olmak üzere iki blok olarak tasarlandığını anımsatan Bezci, şunları söyledi:
“Eskişehir Yolu'nun merkezinde hayata geçirilen Kule Evo'da fitness center, yüzme havuzu, sauna, toplantı salonu, lobby ve resepsiyon, 7/24 güvenlik, otopark vale, daire temizlik, kuru temizleme, kiralanabilir depo alanları, terzi, restoran, kafeterya ve alışveriş merkezi de yer alıyor. Toplam 39 adet asma katlı mağazaya sahip projemiz, 175 metrekare cephe genişliğiyle de fark oluşturuyor. Kule Evo'da yaşam başladığında, bölgenin öne çıkan, adres projesi olacak.”

BESA Grup'un arsa sahipliğinde, Mutlu Grup ve Tokur Ağaç yatırımıyla hayata geçirilen Kule Evo projesi, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor.

Kule Evo besa grup efe bezci konut projesi